null
Sve kategorije putovanja

Izaberi svoj tip putovanja

nullnull

Kontakt

036 617 666

036 629 829

063 660 212

063 660 072

bluetravel@ptt.rs

bluetravel@mts.rs

Kraljevačka 4, Drvara II, 36210 Vrnjačka Banja

4 Points by Sheraton

Bugarska - Bansko

4.0

null

Hotel

null

Autobus

null

Sopstveni prevoz

null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null

Informacije

Bugarska
Bansko

Ukupno noćenja

7

Ukupno dana

8
Cenovnik
Opis smeštaja
Uslovi plaćanja
Ostalo
*** NOVO U PONUDI *** NOVO U PONUDI *** NOVO U PONUDI ***
Datum16.12.23.12.30.12.06.01.13.01.20.01.27.01.03.02.10.02.17.02.24.02.02.03.09.03.16.03.
Br. noći77777777777777
Deluxe soba 2+1709899965709709709809809809809709709709709
Deluxe connecting soba 4+2585775835585585585725725725725585585585585
Mezonet apartman 2+1955114912159559559551095109510951095955955955955
Apartman 2+110751269132910751075107512191219121912191075107510751075
Jednokrevetna deluxe soba13191699182513191319131916051605160516051319131913191319
odrasla osoba PLDoplata 425 EUR za 7 noćenja
dete do 11.99 PLB E S P L A T N O
Cene su izražene u evrima po osobi na bazi NOĆENJA SA DORUČKOM

- Doplata za boravišnu taksu iznosi 1 € dnevno po osobi (deca do 2 godine starosti su oslobođena plaćanja boravišne takse).
- Doplata za polupansion po osobi: 26 EUR dnevno/odrasli, 13 EUR/deca 5 do 11.99 god, BESPLATNO/deca do 4.99 god
- Obavezna doplata za božićnu večeru (odrasli –  evra; deca 5-11.99 g. –  evra);
- Obavezna doplata za novogodišnju večeru (odrasli –  evra; deca 5-11.99 g. –  evra);

Legenda:
- PL – pomoćni ležaj
- SL – standardni ležaj

CENA ARANŽMANA OBUHVATA:
- Smeštaj u hotelu/app po izboru;
- Navedeni broj noćenja na bazi izabrane usluge;
- Troškove organizacije aranžmana.

CENA ARANŽMANA NE OBUHVATA:
- Boravišnu taksu 1 eur dnevno po osobi (deca do 2 godine starosti su oslobođena plaćanja boravišne takse);
- Ski pass;
- Autobuski prevoz;
- Međunarodno putno zdravstveno osiguranje sa/bez COVID pokrićem- za skijaše preporučujemo doplatu za ski rizik;